“KOZMETİK, HİJYEN VE GÜZELLİK GÜNLERİ” SONA ERDİ.

Ankara Berberler Esnaf ve Sanatkârlar Odası olarak berber, kuaför ve güzellik salonlarına destek amacıyla 7-10 Ekim tarihleri arasında “Kozmetik, Hijyen ve Güzellik Günleri” Festivalimizi ANFA Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleştirdik.

Festivalimize 30’un üstünde firmamız katılırken, saç kesim teknikleri, cilt bakımı ve protez tırnak eğitimleri düzenlendi.

En iyi saç kesme yarışması ile yetişmekte olan genç berber arkadaşlarımıza hem kendilerini tanıtma hem de hünerlerini sergileme imkanı oluşturduk. Berberlik mesleğinin geçmişten günümüze olan değişimini mizansen oluşturarak ziyaretçilerimizin beğenisine sunduk.

Sektör temsilcilerini festivale davet ederek yeni teknolojileri görmelerini, ücretsiz eğitimlerden faydalanmalarını sağladık. Ziyaretçilere de sürpriz hediyelerin dağıtıldığı festivale başta Ankara Halkı olmak üzere berber ve kuaför esnafımızın gösterdiği yoğun ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz.

Ayrıca festivalimize katılım sağlayan Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş, Ankara Kent Konseyi Başkanı ve ATO Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz, Ankara Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Yiğiner, Başkan Vekilleri Hüseyin Ar, Muhittin Köksal ile diğer yönetim kurulu Üyelerine, çok sayıda esnaf odası başkanı ve sivil toplum kuruluşu başkanlarımıza teşekkür ederiz.